Меню Каталог продукции

Мікроконтролери NXP - краща ціна в Україні на опт. Продаж по безготівковому розрахунку.

Мікроконтролери NXP - краща ціна в Україні на опт. Продаж по безготівковому розрахунку.

Мікроконтролери NXP - краща ціна в Україні на опт. Продаж по безготівковому розрахунку.

NXP є провідним постачальником вбудованих контроллерів з сильною спадщиною як на промисловому, так і на споживчому ринку.
У NXP є широка лінійка мікроконтролерів (MCU) на 8-и, 16-и і 32-розрядних платформах, де зроблена ставка на передові технології енергоспоживання, аналогові системи, системи керування і комунікації IP.
Застосування процесорів NXP
Найширший у світі лайнкард процесорів, побудованих на технології Power Architecture, що дозволяє створювати мережеві, автомобільні, споживчі і промислові застосування і багатоядерні 32-бітові і 64-розрядні рішення для мультимедійних і дисплеевых застосувань з високою продуктивністю і малими потужностями, які є масштабованими, безпечними і захищеними.
i.MX RT серія (на Cortex - M7)
Кросоверні процесори з функціональністю в реальному часі і зручністю використання MCU для споживчих і промислових додатків IOT нового покоління.
i.MX 8 серія (на Cortex - A53, Cortex - A72, Cortex - A35 Cortex - M4)
Потужні рішення з поліпшеною обробкою нейронної мережі, графікою, машинним спостереженням, відео-, аудіо-, голосовими і критичними для безпеки застосуваннями.
Неповний перелік мікроконтроллерів від NXP знаходиться за посиланням: посилання на перелік мікроконтролерів.
Якщо Ви не знайшли тієї позиції, яку шукали, Ви можете зробити запит по електронній пошті sales@v-ua.com.ua і менеджер надасть Вам відповідь, надавши усю необхідну інформацію.
Отримати інформацію про умови придбання мікроконтроллерів NXP (ціна, наявність, передоплата, терміни постачання в Україну, умови продажу за безготівковим розрахунком і так далі) Ви можете, звернувшись до менеджера відділу продажів. Контактні дані знаходяться в розділі: КОНТАКТИ.